Haberler

Deniz Buklet’ten Makedonya’ya İhracat

Antalya'da 2007 yılından bu yana Buklet sektöründe üretici Firma olarak hizmet veren Deniz Buklet'in yurt dışı atağı sürüyor.

 
Kısa bir süre önce Tunus'ta yer alan otellere buklet malzemesi ihracatı yapan Deniz Buklet şimdi de Makedonya'da yer alan Izgrev Hotel'e Buklet malzemesi göndermeye başladı.

Antalya başta olmak üzere Akdeniz, Ege ve Türkiye'nin birçok noktasında yer alan otellerin buklet ihtiyaçlarını karşılayan Deniz Buklet, ara vermeden çalışmalarını sürdürüyor.

Deniz Buklet Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Danışman yaptığı açıklamada,"Başta Antalya olmak üzere Akdeniz, Ege ve Türkiye'nin dört bir noktasında yer alan otellerimize buklet malzemelerini üretici firma olmanın da avantajı ile gönderiyoruz. Otellerimiz ile birlikte iyi işbirliği içerisindeyiz. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışına da açılmaya başladık. Kısa bir süre önce Tunus'la başladığımız ihracatımızı Makedonya ile sürdürüyoruz. Makedonya'nın Struga kenti Ohri Gölü kıyısında yer alan Hotel Izgrev'in buklet malzemelerini Antalya'dan Deniz Buklet olarak gönderiyoruz. Amacımız Makedonya'da Hotel Izgrev ile başladığımız bu operasyonumuzu bölgedeki diğer oteller ile devam ettirmek" diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir